fbpx
Jūsų Asmeninė Trenerė
shadow

Sveika, Mieloji!

Patobulinkite savo kūno linijas tik per 20 min sportuodama jaukiuose savo namuose. Šios treniruotės skirtos moterims, kurios nori sustiprinti kūną, padailinti figūrą ir geriau jaustis.

Tikslas: išjudinti ir paskatinti jus aktyviau gyventi, sveikiau maitintis, įkvėpti ir padėti suprasti, kad jūs galite pasiekti puikių rezultatų sportuodama vos 20 min kasdien.

Svarbu paminėti, kad norint treniruotis jums niekur nereikės važiuoti ir sportuoti galėsite jaukiuose savo namuose jums patogiu laiku.

Kad ir kaip būtėmėte užimta, jūs tikrai galėsite rasti sau 20 minučių per dieną, kad pasirūpinti tvirtu kūnu ir gera savijauta, nes nebegali sakyti, kad sportui nėra laiko.

Patobulink Savo Kūno Linijas Tik Per 20 Minučių!

Kaip viskas vyksta?

Mes sportuosime po 20 min pagal nustatytą treniruočių tvarkaraštį. Visos treniruotės yra skirtingos, įdomios, tad tikrai nenuobodžiausite!
Kiekvieną treniruotę atliekame vis naujus pratimus skirtingoms raumenų grupėms ir palaipsniui formuojame dailias kūno linijas. Taip išvengsime pervargimo ir puikiai jausimės!
Bendraujame uždaroje tik moterų Facebook grupėje ir savo pavyzdžiu motyvuojame vienos kitas siekti tikslo, nepasiduoti ir eiti iki galo! Juk daryti viską kartu daug lengviau!
Dalinamės sveikos mitybos receptukais, ką valgome kasdien - tad pasisemsite praktiškų patiekalų idėjų kaip sveikai maitintis.
Visi treniruočių vaizdo įrašai lieka grupėje, tad jei nespėjote pasportuoti, galėsite įsijungti vaizdo įrašą ir sportuoti jums tinkamu laiku. Svarbu "atsižymėti", kad treniruotė įveikta!
Mitybos specialisto patarimai, rekomendacijos ir atsakymai į jūsų klausimus!

Puiki Proga Pasirūpinti Tvirtu Kūnu ir Gera Savijauta!

TIk 20 Minučių Per Dieną

Bikini FIT-20 Treniruočių Sistemą Sudaro:

Sportuodama pagal gerai apgalvotą treniruočių programą jūs ne tik tonizuosite kūno raumenis, tačiau ir deginsite kūno riebalus, ypač tose vietose, kur reikia: ant pilvo, šonų, šlaunų ir sėdmenų srityse.

SLIM & LIFT (daugiau kaip 10 skirtingų treniruočių)
Tai nuotaikinga treniruotė padedanti greitai sutvirtinti ir sustiprinti visą kūną, ypač sėdmenų, šlaunų, rankų ir pilvo raumenis. Sportuojant intensyviai deginamos kalorijos, stiprinami raumenys ir formuojama stangri moteriška figūra.

Bikini Top

BUBBLE BUTT (daugiau kaip 12 skirtingų treniruočių)
Tai specializuota itin moterų mėgstama treniruotė, kurios metu visas dėmesys yra skiriamas stangraus, gundančio užpakaliuko formavimui. Po šios treniruotės tikrai pajusite, kad turite tvirtus sėdmenų raumenis!

FIT & CALM
Treniruotės metu atliekami atsipalaidavimo, tempimo, kvėpavimo bei lengvi jėgos pratimai. Gerinsite lankstumą, lavinsite pusiausvyrą ir formuosite taisyklingą laikyseną. Po tokios treniruotės atsipalaiduoja visi kūno raumenys, jaučiamas palengvėjimas, dingsta nuovargis ir tarsi naujai atgimstama.

MODEL LEGS (daugiau kaip 10 skirtingų treniruočių)
Treniruotė skirta dailių kojų linijų formavimui, šlaunų stiprinimui ir stangrinimui. Kruopščiai parinktų pratimų pagalba mankštinamos priekinės, vidinės, užpakalinės ir išorinės šlaunų dalys.

BIKINI TOP (daugiau kaip 12 skirtingų treniruočių)
Treniruotė skirta viršutinės kūno dalies raumenų stiprinimui ir tonizavimui. Treniruotės metu atliekami pratimai pečiams, nugarai, rankoms ir pilvo presui. Jau po pirmų pratimų pajausite kaip jūsų raumenys ima stangrėti.

NO MORE FAT (daugiau kaip 10 skirtingų treniruočių)
Tai energinga ir pilnai “iškraunanti” riebalų deginimo treniruotė, kurios metu intensyviai deginamos kalorijos, gerinamas širdies darbas ir tonizuojami visi kūno raumenys. Čia prakaitas liejasi laisvai ir “pakerta” kojas.

Ryžkitės 20 min Treniruotėms ir Džiaukitės Puikiais Rezultatais!

Kodėl tik 20 min?

  • Ogi todėl, kad daug lengviau nusiteikti smagiai pasportuoti tik 20 min nei kad ryžtis ilgoms ir varginančioms 60-90 min treniruotėms.

  • Aš „išėmiau“ visus pasisėdėjimus, pasišnekučiavimus tarp pratimų, interneto naršymus telefonu ir gerai apgalvota tvarka sudėjau pačius geriausius pratimus į greitą ir efektyvią treniruotę.

  • Tai ženkliai pakelia treniruotės naudingumą – tad per trumpą laiką išnaudojami visi mankštos privalumai.

  • Greitos ir energingos treniruotės ne tik taupo laiką, bet ir padeda sudeginti daug daugiau kalorijų. Visa tai užtikrina, kad kiekviena treniruotės minutė yra efektyvi, todėl netaupai jėgų, atiduodi save - kas puikiai įtakoja treniruotės efektyvumą.

  • Niekur nereikia važiuoti, gaišti laiko kamščiuose ar pirkti prabangių sporto drabužių. Juk niekas tavęs nematys - sportuok sau patenkinta ir jauskis "kaip namuose".

  • Kiekviena treniruotė yra tarsi mažytė pergalė prieš tingėjimą ir tos kasdieninės mini pergalės susijungia į vieną milžinišką laimėjimą – tu tampi stipresnė, sveikesnė, lieknesnė ir daugiau pasitikinti savimi.

Puiki Proga Pasirūpinti Tvirtu Kūnu ir Gera Savijauta!

TIk 20 Minučių Per Dieną

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Anksčiau nesu sportavusi, ar šis maratonas man tiks?

Taip! Dalyvauti maratone gali tiek pradedančiosios, tiek pažengusios moterys, kadangi treniruotės metu parodau ir lengvesnį, ir sunkesnį pratimo atlikimo būdą. Be to, galite mažinti tempą ir daugiau ilsėtis tarp pratimų.

Kokio inventoriaus reikia treniruotėms?
  • Mankštos kilimėlio pratimams atlikti.
  • 6 vnt mineralinio vandens pakuotės (nėra būtina, jei turite vieną 10 kg hantelį ar du 5 kg hantelius).
  • Mineralinio vandens butelių po 1,5 litro (nėra būtina, jei turite 2-3 kg hanteliukų komplektą).
  • Rekomenduoju turėti žiedines pasipriešinimo gumas sportui. Jų galite įsygyti čia:

https://www.sportija.lt/lt/gumos/1892-3214-guma-ziedas-xl-rubberband.html#/27-gumos_stiprumas-vid_stiprumo

Ar būtina sportuoti tuo pačiu metu su visomis?

Ne. Jūs galite treniruotis patogiu laiku, tačiau svarbiausia nepraleisti nė vienos treniruotės.

Ką kalba klientės?

2M5
3M7
3M7
3M13
3M7
3M7
3M7
3M13
3M7
3M7
3M13
3M13
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
4M1
3M7
3M7
3M7
4M1
3M7
3M7
3M7
4M1
3M7
3M7
3M7
4M1
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7
3M7