fbpx
Jūsų Asmeninė Trenerė
shadow

Sveika, Mieloji!

Jei kada nors pati bandei patobulinti savo figūrą, žinai, kaip sunku tai daryti vienai. Kai visos įdėtos pastangos neatneša rezultatų kartais net pradedi galvoti, jog tų gražių, nepriekaištingų kūno linijų niekada taip ir nesuformuosi.

Tačiau ar žinai, kad žmonės, dirbantys kartu su treneriu, suformuoja savo svajonių figūrą greičiau ir išlaiko gražesnes kūno linijas ilgiau? …galbūt tai ir yra ta priežastis, dėl kurios garsenybės turi savo asmeninį trenerį?

O jeigu dabar ir tu tobulesnių kūno formų sieksi nebe viena? Įsivaizduok, kaip būtų puiku žinoti, kad viską, ką tu darai, yra neabejotinai efektyvu. Iš tikrųjų taip ir bus, kadangi tu tiksliai žinosi, kaip ir ką reikia daryti. Aš “paimsiu tave už rankos” ir žingsnis po žingsnio nuvesiu iš taško A (kaip atrodai dabar) į tašką B (kaip nori atrodyti ateityje).

Jei nori sportuoti, tačiau nežinai, nuo ko pradėti… Suprantu, kokia sunki gali būti pradžia. Esi nepažįstamoje aplinkoje. Nepasitiki savo jėgomis. Nežinai prie kokio treniruoklio eiti, nežinai, ką daryti, o juk nesinori nuėjus į sporto klubą visą laiką bėgti ant takelio arba apsikvailinti prieš kitus neteisingai darant pratimus.

Pačiai tikrai nedrąsu pradėti sportuoti. Kai sporto salėje tiek daug visokios įrangos ir nė nesupranti, ką su ja daryti – kaip tu gali tikėtis gerų rezultatų?

Todėl aš „paimu tave už rankos“ ir kiekvienos treniruotės metu rodau, kaip sportuoti nuo pat pradžios iki pabaigos. Parodau, ką daryti apšilimo metu. Parenku tau tinkamus pratimus. Demonstruoju ir mokau, kaip juos teisingai atlikti. Paaiškinu, kaip kvėpuoti sportuojant: kada įkvėpti, kada užlaikyti kvėpavimą ir kada iškvėpti. Padedu pasirinkti tinkamus įrankių svorius. Pasakau, kiek priėjimų, kiek pakartojimų reikia daryti ir kiek laiko ilsėtis. Kai viskas taip nuodugniai paaiškinama ir parodoma, sportuoti tampa labai paprasta ir aišku.

Jei seniai sportuoji, tačiau tavo kūnas nesikeičia taip, kaip tu norėtum… Dauguma moterų sportuoja savarankiškai, tačiau ne visos žino, kokius pratimus joms reikia daryti, o kokių pratimų vengti. Ne visi pratimai yra vienodai veiksmingi ir ne visus pratimus būtina daryti. Štai norisi plonesnių šlaunų, o suformuojami dideli, stambūs kojų raumenys. Norisi liekno liemens, o ištreniruojami stiprūs pilvo preso raumenys, dingsta talija ir sugadinamos kūno proporcijos.

Kad kiekviena treniruotė padėtų formuoti tobulesnes kūno linijas, aš parenku labiausiai jums tinkamus pratimus ir paaiškinu į ką daugiau atkreipti dėmesio. Dar daugiau: skatinu daryti ir tuos pratimus, kuriuos būtina atlikti, tačiau tu nelabai mėgsti. Užtat sportuodama sutvirtinsi reikiamus raumenis, pagerinsi proporcijas ir džiaugsiesi įgijusi nepriekaištingą figūrą.

Jei nesi tikra, kad pratimus atlieki gerai. Treniruojantis svarbu suprasti, kad netaisyklingai atliekami pratimai gali sukelti rimtų traumų ir padaryti daugiau žalos nei naudos. Todėl viso užsiėmimo metu esu šalia ir atidžiai stebiu, kaip tu sportuoji. Prieinu, pataisau ir paaiškinu klaidas, o esant būtinybei, pakeičiu pratimus kitais, kad treniruotė būtų dar efektyvesnė. Taip, kad sportuodama trenerės priežiūroje būsi tikra, kad pratimus darai taisyklingai ir jausiesi saugi.

Jei trūksta motyvacijos, disciplinos ar ryžto. Esu reikli sau ir ne mažiau reikalauju iš kitų. Tad, jei esi toks žmogus, kurį reikia nuolat prižiūrėti ir „stumti“ į priekį, žinok, kad tikrai neleisiu tinginiauti! Jei jau rimtai užsibrėžei siekti tikslo – priversiu daryti ir tuos pratimus, kurių pati nedarytumei. Suprask – kartais turiu pasakyti ir griežtesnį žodį, ir pagrūmoti pirštu, sudrausminti ar tiesiai šviesiai paaiškinti „dėl ko mes čia susirinkome“. Tokios situacijos nėra malonios, užtat vėliau džiaugsiesi puikiais rezultatais ir mane mylėsi 🙂

Jei savarankiškai sportuoti nuobodu. Stengiuosi, kad kiekviena treniruotė būtų įdomi, vis kitokia ir nenuspėjama. Todėl treniruotėse naudoju įvairią treniruočių įrangą (turiu ypatingų įrankių figūros formavimui). Pratimai atliekami su treniruokliais, svareliais, svarmenimis, štangomis, giromis, didžiaisiais ir mažaisiais terapiniais kamuoliais, gumomis, TRX diržais ir kitu treniruočių inventoriumi. Taip nebelieka jokių nuobodžių, neefektyvių ir iki blogumo kartojamų pratimų.

Jei nori pagerinti savo laikyseną.Treniruotėse daug dėmesio skiriu laikysenai, kadangi taisyklinga laikysena yra nugaros ir stuburo sveikatos pagrindas. Graži moters laikysena – tai išdidžiai pakelta galva, tiesus žvilgsnis, tiesūs pečiai, įtrauktas pilvas, stangrus užpakaliukas. Manau, kad moteris, kurios laikysena yra graži, tai elegantiška, stilinga ir pasitikinti savimi asmenybė. O tai vienas svarbiausių seksualios moters požymių!

Jei nori patobulinti savo kūno linijas, suformuoti “bikinibody” figūrą ar paprasčiausiai nori atrodyti geriau – DAUG geriau negu dabar – prašau, nedvejoki ir susisiek su manimi. Spausk mygtuką esantį žemiau. Atsidariusiame lange užpildyk trumpą anketą ir tokiu paprastu būdu parašysi man.

Tikrai Nėra Ko Laukti!

Olga Grinskis
Sertifikuota asmeninė trenerė
Sertifikuota metabolinių treniruočių ekspertė (MTC)
IFBB Pasaulio bikini fitness III-iosios vietos laimėtoja

Nelauk To Kito Pirmadienio!
shadow

Ką kalba klientai?