fbpx
Deividas Grinskis
shadow

Sveikos, mielosios!

Mano vardas Deividas Grinskis.

Jūs tikriausiai niekada apie mane negirdėjote, kadangi aš nesu itin žinomas sporto guru ir neturiu tikslo būti populiarus.

Tačiau jums verta atkreipti dėmesį į tai, ką turiu pasakyti, kadangi esu kvalifikuotas fitneso treneris (sporto bakalauro laipsnis), sertifikuotas mitybos specialistas (Precision Nutrition), maisto papildų konsultantas bei moterų koučingo specialistas.

Malonu, kad apsilankėte šiame puslapyje. Jį perskaitę būsite garantuota, kad galiu jums padėti patobulinti savo figūrą, nuostabiai atrodyti ir puikiai jaustis.

5 Priežastys Kodėl Verta Dirbti Su Manimi

Patikėkite! Treniruočių ir tinkamos mitybos dėka, jūs galite formuoti savo kūno linijas lygiai taip pat, kaip skulptorius savo darbo įrankiais sukuria nepakartojamą meno šedevrą.

Įsivaizduokite save taip, kaip kad visada norėjote atrodyti. Šiek tiek pamažiname čia, šiek tiek padailiname ten… Čia sumažiname apimtis, o ten sutvirtiname raumenis…Tokiu būdu jūs galite visiškai pakeisti savo kūno linijas ir dabar yra puiki galimybė tai padaryti!

Priežastis #1: Kvalifikuotas Fitneso Treneris

1999 metais įstojau į Lietuvos kūno kultūros akademiją (LKKA), pasirinkau kultūrizmo trenerio specialybę. Tai ne 1–2 mėnesių trenerių kursai, kuriuos išklausęs jau gali dirbti sporto klube. Norėdamas įgyti trenerio profesinę kvalifikaciją, studijavau ketverius metus.

Anatomija, biomechanika, biochemija, fiziologija, sporto medicina, sporto teorija, sporto treniruotės biologiniai pagrindai, sporto psichologija, pedagogika – tai tik dalis paskaitų. Aukštasis mokslas suteikė tvirtą teorinį pagrindą, tačiau aš norėjau sužinoti daugiau: kaip reikia treniruotis ir maitintis, kad pasiekti dar geresnių rezultatų!

Todėl žinių sėmiausi valandų valandas studijuodamas savarankiškai akademijos skaitykloje ir už jos ribų.

2003 metais Lietuvos kūno kultūros akademijoje, sporto technologijų ir turizmo fakultete, baigiau sporto pedagogikos studijų (kultūrizmo trenerio specializacija) programą ir įgijau sporto bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir trenerio profesinę kvalifikaciją.

Priežastis #2: Sertifikuotas Mitybos Specialistas (Precision Nutrition)

Ženkliai pakeisti savo kūnas linijas vien tik treniruočių pagalba gali būti keblu. Tačiau efektyvias treniruotes suderinus su tinkama mityba galima tikėtis įspūdingų rezultatų.

Norėdamas padėti kitiems siekti geresnių rezultatų pradėjau studijuoti magistro lygio mitybos kursą „Precision Nutrition“. Tai sporto treneriams skirtas elitinis mitybos kursas, kuris apima tiek teorinę dalį (ląstelių biologija, medžiagų apykaita, virškinimas, mikronutrientai, makronutrientai ir t.t. – labai išsami informacija), tiek praktinę dalį (mokymas kaip pagerinti ir pakeisti kiekvieno kliento mitybos įpročius).

2012 metų pabaigoje išlaikiau labai sunkų egzaminą ir tapau pirmuoju sertifikuotu „Precision Nutrition“ mitybos treneriu Lietuvoje. Studijos suteikė ne vien tik išsamias teorines žinias apie mitybą, bet kartu padėjo tapti geresniu specialistu, padedančiu pasiekti puikių rezultatų!

Priežastis #3: Sportininkas

shadow

Teorinės žinios yra vertingos, tačiau tai neprilygsta praktinei patirčiai. Vien mokslinių faktų ir teorijos žinojimas nepadeda, jei tai nėra pritaikoma praktiškai. Žinoti ir daryti tai, ką žinai – tai du skirtingi dalykai.

Galima perskaityti šimtus knygų, kaip groti gitara, išmokti dainų natas ir akordus, tačiau nė karto nelaikius instrumento rankose nepavyks pagroti kaip patyrusiam muzikantui.

Manau, kad kreiptis pagalbos ar patarimų į nesportuojantį trenerį yra beveik tas pats, kas pirkti kremą nuo spuogų iš spuoguotos pardavėjos, atkakliai įrodinėjančios preparato gydomąsias savybes ir efektyvumą.

Kaip matote nuotraukoje, aš atsakau už savo žodžius. Pats pradėjau treniruotis 1995 metais ir nuėjau ilgą sportininko kelią: nuo pradedančiojo iki čempiono.

Per tą laiką išbandžiau galybę metodikų, kaip sudeginti visus nereikalingus riebalus iki minimumo išsaugodamas raumenų apimtis, simetriją ir kūno proporcijas. Man puikiai sekėsi:

Geriausi laimėjimai:

 • 1998 m. Lietuvos jaunimo vicečempionas (NABBA, jaunimo kategorija)
 • 1999 m. Lietuvos jaunimo čempionas (NABBA, absoliuti jaunimo kategorija)
 • 1999 m. 3-ia vieta Europos kultūrizmo čempionate (NABBA, absoliuti jaunimo kategorija)
 • 1999 m. porų čempionas (NABBA, porų kategorija)
 • 2000 m. Lietuvos kultūrizmo vicečempionas (IFBB, kategorija 80 kg, vyrai)
 • 2001 m. Lietuvos kultūrizmo čempionas (IFBB, kategorija 90 kg, vyrai)
 • 2001 m. LKF vadovo R. Kalinausko įsteigto prizo „Už didžiausią pažangą“ laureatas
 • 2002 m. Lietuvos kultūrizmo čempionas (IFBB, kategorija iki 90 kg, vyrai)
 • 2002 m. asmeninis rekordas – pritūpimas su 280 kg štanga
 • 2004 m. Lietuvos kultūrizmo čempionas (IFBB, kategorija iki 85 kg, vyrai)
 • 2005 m. Lietuvos kultūrizmo vicečempionas (IFBB, kategorija iki 90 kg, vyrai)

Šiuos laimėjimus surašiau ne tam, kad pasigirčiau ar padaryčiau įspūdį, o tam, kad suprastumėte, kiek metų sunkaus darbo, žinių ir pastangų reikėjo įdėti kad sukaupti visą šią patirtį, kuria ir noriu su jumis pasidalinti.

Pripažinkite, gauti tokio lygio informaciją iš “pirmų rankų” yra sunku ir pasiseka ne kiekvienam. Tačiau dabar jums tai yra prieinama. Kodėl?

Todėl, kad noriu, jog mano sukaupta patirtis ir žinios būtų panaudotos. Noriu padėti kuo daugiau moterų, kad jos galėtų džiaugtis savo kūno linijomis ir mylėti save.

Taip jūs išvengsite gausybės klaidų, užkirsite kelią nesėkmėms ir užtikrintai pasieksite trokštamą rezultatą.

Geriausias to įrodymas, kai padėjau savo mylimai žmonai Olgai Grinskis pasiruošti pasaulio moterų fitness bikini čempionatui, kuriame ji iškovojo bronzos medalį!

Tai buvo didžiulis abipusis laimėjimas! Olga džiaugėsi kaip sportininkė, o aš kaip jos treneris.

Abu gavome valstybinius apdovanojimus: Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento apdovanojimą “už sporto pergales” ir po valstybinį apdovanojimą iš prezidentės D.Grybauskaitės rankų.

shadow

Priežastis #4: Maisto Papildų Konsultantas

Nuo 2004 metų ilgus metus dirbau specializuotoje maisto papildų parduotuvėje „Maistas sportui“. Iš karto pasakyti, kad toli gražu ne visi papildai yra tokie veiksmingi, kaip apie juos rašoma reklamose. Tačiau tinkamai parinktų maisto papildų vartojimas užpildo netinkamos mitybos spragas ir teigiamai veikia savijautą bei gyvenimo kokybę.

Tai sakau ne vien iš asmeninės patirties. Pagalvokite, kasdien į parduotuvę užeina kelios dešimtys pirkėjų, ieškodami veiksmingiausio maisto papildo.

Daugelis jų yra nuolatiniai parduotuvės klientai, su kuriais malonu ir pabendrauti, ir pasidalinti informacija, kokie maisto papildai yra veiksmingi, kaip geriau juos vartoti, kaip juos derinti tarpusavyje.

Taip per keletą darbo metų sukaupiau daugiau nei kelis tūkstančius maisto papildų vartotojų atsiliepimų ir galiu konkrečiai patarti, kokius papildus ir kaip juos reikia vartoti, už ką verta mokėti pinigus, o už ką ne.

Priežastis #5: Sertifikuotas Moterų Koučingo Specialistas

Įprasta manyti, kad norint turėti trokštamą figūrą, užtenka reguliariai sportuoti ir tiksliai laikytis mitybos plano. Deja, tai tik pusė darbo. Jei tai būtų tiesa, kodėl tiek daug moterų vis dar nėra patenkintos savo kūno linijomis? Kodėl jos numeta svorio, tačiau vėliau priauga? Kodėl tai kartojasi vėl ir vėl?

Dauguma juk žino, kad reikia sportuoti, perskaičiusios ne vieną knygą, kaip reikia maitintis, turi įsigiję ne vieną mitybos planą. Tad kyla klausimas: jei žinai, ką reikia daryti – kodėl tau nepavyksta?

Uždavusi sau šį klausimą, ieškai atsakymų ir kyla minčių, kad aš neturiu valios, man trūksta motyvacijos, esu priklausoma nuo maisto, negaliu atsispirti saldumynams, esu per silpna ir t.t.

shadow

Dažnai tai veda prie kito, gilesnio klausimo: “galbūt kažkas su manimi negerai?”

Tada kyla abejonių: kažin ar man išvis pavyks, galbūt aš jau “sugadinau” savo medžiagų apykaitą, galbūt neverta nė stengtis, aš jau viską išbandžiau ir man nepavyko. Tačiau šitie paaiškinimai nėra teisingi!

O kai tokios mintys sukasi galvoje – kaip tu gali siekti puikių rezultatų? Skaudu yra tai, kad po daugelio metų nesėkmingų bandymų nemažai moterų palūžta ir visiems laikams susitaiko su nereikalingais kilogramais.

Tiesa slypi tame, kad:

– Tu gali suformuoti trokštamą figūrą ir mėgautis tuo ilgus metus.
– Tu gali nuostabiai atrodyti ir puikiai jaustis nesilaikant jokių dietų.
– Tu gali džiaugtis dailiomis savo kūno formomis ir vilkėti patinkančius drabužius, kurie išryškina tavo asmenybę!

Todėl kita pusė darbo – išsiaiškinti TIKRĄSIAS priežastis, dėl kurių nepavyksta sulieknėti ir jas pašalinti. Tai padariusi galėsite džiaugtis puikia figūra visą gyvenimą nebesukant galvos apie dietas, detoksikacijas, riebalų degintojus, badavimus ir kitokias lieknėjimo nesąmones.

Jeigu norite patobulinti kūno linijas, puikiai atrodyti, nuostabiai jaustis ir mėgautis gyvenimu – susisiekite su manimi ir aptarsime kaip tai padaryti. Spauskite žemiau esantį mygtuką ir užsirezervuokite NEMOKAMOS konsultacijos laiką.