fbpx

Bikinibody Programa - Užtikrintas Būdas Pasiekti Geriausių Rezultatų

Negaiškite laiko bergždžiems pratimams
shadow

Daugybė moterų nori patobulinti savo išvaizdą ir kupinos entuziazmo perka abonementą į sporto klubą. Perka sportinę aprangą. Perka maisto papildus. Tačiau ne visos žino, kaip efektyviai treniruotis.

Ir nors patarimų, kaip patobulinti figūrą, netrūksta, dauguma jų nėra patenkintos treniruočių rezultatais. Tačiau visai ne todėl, kad yra tinginės ar trūksta motyvacijos. Atvirkščiai.

Jos sportuoja kone kasdien. Vienos lanko grupinius užsiėmimus, kitos renkasi treniruoklių salę, trečios degina kalorijas ant kardio treniruoklių. Aria, vargsta, prakaituoja, tačiau pastebėjusios, kad jų kūnas nesikeičia kaip norėtųsi – meta treniruotis jau po kelių mėnesių.

Kas gi nori gaišti savo brangų laiką ir veltui lieti prakaitą? Viso šito būtų galima išvengti, jei treniruotumėtės pagal individualiai jums sudarytą treniruočių programą.

Vietoj to, kad bandyti viską iš eilės, mokytis iš savo klaidų ar pačiai metų metus studijuoti kaip efektyviai treniruotis – jūs galite kreiptis į gerą trenerį (mane), užsisakyti asmeninę treniruočių programą ir iš karto turėsite veiksmingą, individualiai jums sudarytą planą, kaip patobulinti savo figūrą.

Taip sutaupysite begalę laiko, kurį galėsite skirti savo pomėgiams, šeimai ir draugams. Nebereikės sukti galvos, kokius pratimus daryti, o kokių vengti, kad nesugadinti figūros, neišvystyti raumenų disbalanso ir nepakenkti savo sveikatai.

Kaip Užsisakyti Bikinibody Programą?

Dabar jau galima užsisakyti individualią programą, nesvarbu, kokiame mieste gyvenate. Visų pirma parašykite man, kad norite užsisakyti individualią treniruočių programą.

Tada elektroniniu paštu išsiųsiu “kliento informacijos anketą”. Jums reikės atsakyti į klausimus ir atsiųsti 4 dabartines savo kūno nuotraukas (veidu, nugara, iš kairės ir iš dešinės pusės). Tokiu būdu apie jus sužinosiu daugiau:

Kaip atrodo jūsų dabartinė figūra? Esate aukšta ar nedidelio ūgio? Liekna ar apkūni? Smulkių ar stambių kaulų? Siaurų pečių ir plataus dubens ar atvirkščiai? Sportiško sudėjimo, tačiau “neturite užpakalio”? Riebalai daugiausia kaupiasi ant pilvo ar apatinėje kūno dalyje? O gal jūs norite priaugti svorio?

Skirtingo kūno tipo moterys skirtingai reaguoja į tą pačią treniruočių programą. Tai kas yra efektyvu vienai, visiškai netinka kitai ir atvirkščiai. Tačiau kruopščiai parinkus pratimus ir sudėjus juos gerai apgalvota tvarka, galima pasiekti puikių rezultatų, nesvarbu, koks jūsų kūno tipas.

Kokia jūsų laikysena? Esate normali ar sukumpusi? Tiesi ar susikuprinusi? Galbūt jums reikalingi korekciniai pratimai? Supraskite, ne visų žmonių laikysena yra vienoda ir ne visiems reikalingi tie patys pratimai.

Koks jūsų fizinis pasiruošimas? Esate pradedančioji ir ieškote lengvo bei efektyvaus būdo pradėti treniruotis? Sportuojate savarankiškai, tačiau nedžiugina rezultatai? O gal esate prityrusi sportininkė, “nebijote” sunkių treniruočių ir siekiate maksimalaus progreso ?

Ji žino kaip tai padaryti
shadow

Kokie jūsų treniruočių tikslai? Norite numesti svorio ir kuo greičiau sumažinti visas kūno apimtis? Siekiate sutvirtinti kūną, kad išryškėtų gražūs ir seksualūs raumenukai? Esate patenkinta savo svoriu, tačiau norite padailinti kojas, užpakaliuką ir suformuoti plokščią pilvuką? Viskas įmanoma.

Kiek laiko galite skirti treniruotėms? Nėra būtina sportuoti po 2 valandas kasdien. Jei galite treniruotis po valandą – puiku. Jei esate 2 vaikų mama, dirbate, visiškai neturite laiko sporto klubams ir geriausiu atveju galėtumėte treniruotis namų sąlygomis po pusvalandį tris kartus per savaitę – irgi gerai. Tačiau supraskite, ta pati treniruočių programa netiks.

Kur sportuosite? Sporto klube? Namuose? Turite svarelius ir šokdynę? O gal neturite visiškai jokio treniruočių inventoriaus, tačiau planuojate kažką įsigyti? Būkite atsargi. Dauguma žmonių, prisižiūrėję reklamų prisiperka niekam nereikalingų treniruoklių, kurie vėliau tik užima vietą ir renka dulkes. Nei išmesi, nei kam parduosi. Pinigai išleisti į balą.

Jei Kada Nors Svajojote Patobulinti Savo Kūno Linijas, Dabar Šias Fantazijas Galite Paversti Realybe

Gavusi anketą su jūsų atsakymais bei jūsų kūno nuotraukas, aš iš karto pradedu dirbti. Individualios treniruočių programos sudarymas yra kruopštus darbas, į kurį aš žiūriu labai atsakingai. Privalau įvertinti jūsų sveikatos būklę, fizinį pasirengimą, treniruočių sąlygas, laiko galimybes, treniruočių patirtį, norus, tikslus ir parinkti tinkamiausias strategijas užsibrėžtiems tikslams siekti.

Reguliariai mankštinantis pagal jums sudarytą treniruočių programą, jus greitai pradžiugins rezultatai – sustiprėjusios rankos, kojos, šlaunys, sėdmenys ir kiti raumenys. Jūsų kūno linijos taps dailesnės ir sumažės figūros trūkumai. Kas gali būti geriau?

Bikinibody Treniruočių Programa

Norint greitai patobulinti figūrą, būtina žinoti kaip efektyviai treniruotis. Turėdami individualiai jums sudarytą treniruočių programą, jūs tiksliai žinosite, kiek kartų per savaitę treniruotis, kokius pratimus reikia daryti, kiek kartų pratimą kartoti, kiek serijų reikia atlikti ir kiek laiko ilsėtis tarp serijų.

Treniruočių programoje pratimai yra surašomi su video nuorodomis.

Bikinibody Mitybos Planas

Kad ir kokios efektyvios treniruotės bebūtų, be solidaus mitybos plano visos Jūsų pastangos pakoreguoti figūrą gali būti bergždžios. Todėl siekiant išvengti nesėkmės ir užtikrinti rezultatą sudaromas individualus mitybos planas iš mėgstamų maisto produktų. Dabar jūs TIKSLIAI žinosite… kada valgyti…ką valgyti… kiek valgyti ir nebereikės spėlioti kaip maitintis..

Tereikia atsispausdinti mitybos planą ir užsiklijuoti ant šaldytuvo.

Maisto Papildų Rekomendacijos

Nežinote, kokie maisto papildai jums reikalingi ir kaip juos vartoti? Taip, papildai tikrai veikia bei gali padėti pasiekti rezultatą greičiau ir mano užduotis yra padėti pasirinkti būtent tuos papildus, kurie tikrai reikalingi tuo metu ir paaiškinti kada, kiek ir kaip juos vartoti.

Progreso Žurnalas

Kiekvieną savaitę jūs matuosite savo progresą: kaip pasikeitė jūsų kūno svoris ir apimtys. Pagalvokite, kaip malonu matyti, kad artėjate užsibrėžto tikslo link! Tai puikus motyvacijos šaltinis siekiant puikių rezultatų.

Taip pat žymėsite, kiek pastangų įdėjote: kaip laikėtės mitybos plano, ar išgėrėte reikiamą skysčių kiekį, kiek kartų per savaitę treniravotės ir net kiek “nusižengimų” padarėte!

Programos Korekcijos

Kadangi nuo šiol treniruočių tikslų sieksime jau dviese, mes dirbsime kaip viena komanda. Stebėdama, kaip JŪSŲ organizmas reaguoja į programą, kaip keičiasi JŪSŲ kūno formos, reguliariai koreguosiu programą ir tiksliai nurodysiu, ką daryti toliau. Praktika rodo, kad tokia intensyvi priežiūra, užtikrina kur kas geresnį rezultatą, nei siekiant treniruočių tikslų savarankiškai.

Konsultacijos Elektroniniu Paštu

Visos programos metu aš būsiu su jumis. Jei tik kils kokių nors klausimų – aš atsakysiu. Jei tik reikės kokios pagalbos – aš kiek įmanoma pasistengiu padėti, kad garantuotai pasiektumėte savo tikslą.

Kokių Rezultatų Galima Tikėtis?

Tikėkitės, kad:

  • Kruopščiai parinkti pratimai kojų raumenukams pavers jūsų šlaunis dailiais meno kūriniais. Džiaugsitės savo puikiomis kojomis – juk į jas taip gražu žiūrėti. Galėsite drąsiai vilkėti mini sijonukus, mini šortukus ir netgi bikini. Atrodysite seksuali, koketiška ir daugiau pasitikėsite savimi.

  • Jūsų kūnas taps lieknesnis ir seksualesnis, tad sulauksite daugiau priešingos lyties dėmesio! Būsite maloniai nustebinta, kai netikėtai prieis nepažįstamasis ir panorės su jumis susipažinti.

  • Jusite tvirtesnį ir stangresnį, o ne minkštą ir apdribusį kūną… Tą patį pajus ir jūsų mylimasis! Jis negalės atsigrožėti tobulomis jūsų kūno linijomis, tad meilės žaidimų metu nebeprašysite užgesinti šviesos.

  • Sustiprinsite nuostabias rankas, pečius ir atrodysite stulbinančiai vilkėdama drabužius be rankovių.

  • Padailinsite taliją ir sumažinsite riebalus ant pilvo ir šonų – jie tarsi ištirps, todėl jausitės komfortiškai dėvėdama bet ką iš savo spintos.

  • Įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, kai vilkėdama tą ypatingą dviem dydžiais mažesnę suknelę išgirsite gausybę komplimentų net tik iš draugų bet ir iš nepažįstamųjų!

  • Būsite labai labai patenkinta savimi, kai įkelsite į facebooką naujas savo nuotraukas ir sulauksite daug komentarų apie išgražėjusias kūno linijas.

  • Sutvirtinsite visus kūno raumenis nuo galvos iki kojų, pagerinsite laikyseną, tad ne tik puikiai atrodysite, bet dar puikiau jausitės.

  • Įgysite nepriekaištingas kūno linijas, tad džiaugsitės nuostabiomis kojomis, seksualiu užpakaliuku ir plokščiu pilvuku. Norite ar ne, tačiau vyrams bus tikrai sunku atsispirti jūsų žavesiui.

Bikinibody Programa Tinka NE Visoms!

Noriu būti su jumis 100% atvira ir pasakysiu štai ką: dirbdamos abi kaip viena komanda mes galime pasiekti įspūdingų rezultatų. Tačiau jei man meluosite, tinginiausite ar tikėsitės, kad vos tik sumokėjus pinigus jūsų kūnas iš karto pavirs į tobulą meno kūrinį – to tikrai nebus! Tada geriau iš karto draugiškai išsiskirti ir negadinti viena kitai nuotaikos.

Neslėpsiu, norint pasiekti puikių rezultatų reikia įdėti pastangų…ir aš tikrai pasistengsiu, kad jums būtų lengviau. Tačiau jei ieškote stebuklingo būdo patobulinti savo figūrą nieko nedarant – ši programa yra ne jums.

Kita vertus,

Jei esate moteris, ieškanti rimtos pagalbos, kuri jums užtikrintai padėtų jums suformuoti dailesnę figūrą, nuostabiai atrodyti ir puikiai jaustis… Tada “online” bikinibody programa yra skirta būtent Jums!

Ar Jūs Pasiryžusi Nuostabiems Kūno Pokyčiams?

Jei norite patobulinti savo kūną, padailinti kūno linijas ar paprasčiausiai norite atrodyti ir jaustis geriau, daug geriau negu dabar – prašau, nieko nelaukite ir susisiekite su manimi. Spauskite mygtuką esantį žemiau. Atsidariusiame lange užpildykite trumpą anketą ir tokiu paprastu būdu parašysite man.

Tikrai nėra ko laukti! Pasiryžkite nuostabiems kūno pokyčiams ir mėgaukitės žadą atimančia figūra bei trykštančiu pasitikėjimu savimi!

Tik Įsivaizduokite Kaip Pasakiškai Jūs Atrodysite ir Jausitės...

Jau praėjo 5 savaitės kai pradėjote tobulinti savo kūno formas ir jau esate patenkinta lyg šiol gautais rezultatais…

Prieš eidama į dušą jūs nusirengiate ir su šypsena veide stebite savo atvaizdą veidrodyje. Pasisukusi šonu, ranka paliečiate savo sustangrėjusį ir riestą užpakaliuką – jūs visiškai patenkinta tuo, ką matote…

Nusiprausiate, nusišluostote ir pasiimate savo mėgstamiausią drėkinamąjį kremą. Išspaudžiate šiek tiek kremo į saują ir suglaudusi abi rankas patrinate delnais.

Pradėdama nuo dešiniosios kojos šlaunies, lengvais, švelniais judesiais įmasažuojate kremą į priekinę, užpakalinę, vidinę bei šoninę šlaunies odą ir pamažu slenkate žemyn link kelių ir blauzdų.

Tai bedarydama žavitės neįtikėtinu savo šlaunų tvirtumu, aksominiu odos švelnumu ir elastingumu. Tačiau vis tiek pakeliate galvą ir žvilgtelite į veidrodį – o veidrodis nemeluoja: jis tiksliai atspindi jūsų žavesį ir patrauklumą:

Nelygi, Suglebusi Oda Tapo Glotni, Lygi ir Elastinga. Minkštos, Sudribusios Šlaunys Pavirto Į Stangrius ir Dailius Meno Kūrinius…

„Ledas“, – sakote sau ir visą procedūrą pakartojate kitai kojai. Tada…

Apsimaunate savo mėgstamiausius aptemptus džinsus ir lengvai užtraukdama užtrauktuką pasisukate nugara į veidrodį. Per petį pasižiūrite į savo pakeltą, riestą, seksualų užpakaliuką ir…

Staiga įeina jūsų mylimasis. Meiliai jus apkabina ir sako: „Mieloji, tu atrodai taip pribloškiančiai.. Pažadėk man ir toliau daryti tai, ką darai lyg šiol, nes tiesiog neįmanoma nuo tavęs atitraukti akių“…

Jūs su šypsena atsakote: „Nesijaudink, brangusis, nėra jokio reikalo nerimauti…Tačiau, turiu tave įspėti,- ateityje bus tik geriau… todėl man reikės naujų drabužių, nes dabar visi per dideli“…

Jis, lyg pakerėtas, atsako: „Mažute, aš tau visą pasaulį padovanosiu. Eime į kambarį, parodysiu, kokią suknelę šeštadienio vakarėliui tau nupirkau“.

Prašau, nebesvajokite. Paverskite tai realybe. Tai tikrai yra įmanoma ir realu. Jei jūs nepatenkinta kaip atrodote dabar, niekas ir nepasikeis, jei pati nieko nekeisite.

Štai Ką Dabar Jums Reikia Daryti ...

Spauskite mygtuką esantį aukščiau! Jūs pateksite į kitą puslapį. Atsakykite į klausimus ir į savo elektroninį paštą gausite žinutę su papildoma informacija, kaip užsisakyti programą.

Programos sudarymas dažniausiai užtrunka 3-5 darbo dienas (kartais greičiau), priklausomai nuo sezoniškumo, kadangi savo esamiems klientams skiriu daug dėmesio.

Dabar niekas nebegali jūsų sustabdyti!

Užsisakykite programą ir pradėkite tobulinti savo figūrą!

Tikrai Nėra Ko Laukti!

Olga Grinskis
Sertifikuota asmeninė trenerė
Sertifikuota metabolinių treniruočių ekspertė (MTC)
IFBB Pasaulio bikini fitness III-iosios vietos laimėtoja

Nelauk To Kito Pirmadienio!
shadow