fbpx

Giedrė: dabar daugiau sau patinku

Esu Giedrė. Man 27-eri. Ūgis 158 cm. Prieš pradėdama sportuoti svėriau 50 kg. Pirmą kartą į sporto salę nuėjau aštuoniolikos, bet iki susitikimo su Olga sportuodavau nenuosekliai, su pertraukomis, pagal pradedančiųjų arba savo pačios susidarytas programas. Pasportavusi kelis mėnesius sportą mesdavau, taip ir nepasiekusi norimo rezultato.

Pasitikėjimo savimi man niekada netrūko, dėl išvaizdos nekompleksavau, tačiau supratau, kad rezultatas visuomet gali būti geresnis ir būtent dabar reikia pradėti siekti pokyčių. Dirbu sėdimą darbą, todėl norėjosi ne tik padailinti išvaizdą, bet ir pagerinti savijautą, išnaudoti susikaupusią energiją. Taip pat norėjau patikrinti save, kiek galiu pasiekti ir kaip atrodyti.

Apie Olgą sužinojau prieš kelerius metus sportuodama kitame sporto klube, kai vienas lankytojas, turbūt pamatęs, kaip savarankiškai sportuoju, pasiūlė į ją kreiptis. Kol kreipiausi – užtruko. Visada atrasdavau pasiteisinimų, bet dabar nei minutės nesigailėjau nustojusi atidėlioti. Norėjau būti ištvermingesnė, tvirtesnė ir gražiau atrodyti.

Kadangi anksčiau nuotoliniu būdu (šiuo atveju, per soc. tinklus) nesitariau su treneriu dėl susitikimo ir treniruotės, galvojau, kad tai vyksta daug paprasčiau – daug trenerių tiesiog sudaro sporto/mitybos programą, ir tiek. Man patiko, jog nuo pat pradžių matėsi, kad Olga rimtai žiūri į savo darbą, o ne tiesiog sudarinėja programas bet kaip, nežinodama kliento galimybių.

Esu labai patenkinta Olgos paslaugomis ir darbu kartu. Sportuoti su ja buvo ne tik smagu, bet ir naudinga, nes motyvuodavo eiti į treniruotes, kad ir anksti ryte. Kai žinai, kad tavęs laukia kitas žmogus tu negali tiesiog neiti, nors ir norisi ilgiau pamiegoti.

Prieš susitinkant net truputėlį jaudinausi, tačiau pirma treniruotė praėjo puikiai. Džiaugiausi ir motyvavo tai, kad vis dėlto nebuvau visiškai „žalia“, taip pat patiko treniruotės energija, tempas – sportuodama pati vis dėlto nebūčiau taip savęs „spaudusi“.

Sportuojant su trenere buvo smagu matyti, kad galiu pasiekti daug daugiau, nei būčiau sportavusi pati. Kiekvieną treniruotę jaučiau progresą, kuris atsispindėjo ne tik jėgos ir ištvermės prasme, bet ir išvaizdoje.

Man buvo svarbu, kad profesionalas iš šalies stebėtų, kaip sportuoju, kad pratimus daryčiau taisyklingai. Svarbiausi dalykai, kurių ir išmokau sportuodama su Olga – tai taisyklingas pratimų darymas ir drąsa nuolat stumti save pirmyn (neužsibūti su tais pačiais pratimais, serijų skaičiumi, svoriais – išmokau nuolat tobulėti).

Dabar jaučiuosi labai gerai. Svarbiausia, kad labiau patinku pati sau, taip pat motyvuoja ir aplinkinių reakcija, kai tiek draugai, tiek nepažįstami žmonės pagiria, kad gražiai atrodau, arba paklausia, „kas ta mano trenerė, kuri padėjo pasiekti tokį rezultatą“.

Treniruotės labai patiko, kadangi kartu sportuodavom rytais, nors ir būdavo sunku keltis (tiek man, tiek Olgai penktą ryto). Po sporto didžiuodavausi savimi ir jau po pirmų treniruočių atsirado daugiau energijos ir nuotaikos visai dienai.

Džiugino ir progresas bei rezultatas, kai padarai tai, ko galvojai nesugebėsi – pavyzdžiui, kai pradėjau sportuoti, nepadarydavau nei vieno atsispaudimo nuo tiesių kojų, o dabar be didesnio sunkumo padarau 3 serijas po 12. Arba atliekant pratimą dubens kėlimo su štanga – anksčiau šio pratimo net nebuvau dariusi, o po darbo su Olga iškeldavau 70 kg – buvo keista suvokti, kad pakeli beveik dvigubai savo svorio 😀

Kitoms merginoms patarčiau suprasti, kad gyvenimas nestovi vietoje, ir kada, jeigu ne dabar? Pasiteisinimų ir trukdžių galima rasti nuolat, bet kuo toliau atidėliosime, tuo bus sunkiau pradėti. Jeigu trūksta motyvacijos, tikrai rekomenduočiau dirbti su treneriu.

Tikrai nėra nieko neįmanomo, ir viską, ko norime, galime pasiekti, bet tik savo užsispyrimu ir darbu. Gera savijauta, figūros pokyčiai ir išgirstos aplinkinių pagyros – pati geriausia motyvacija ir paskatinimas nesustoti.