fbpx

Sigrida: ilgai delsusi, pagaliau tai padariau!

Sveiki, aš esu Sigrida ir noriu papasakoti savo istoriją. Jau seniai norėjau pradėti sportuoti, tačiau visiškai nieko apie tai neišmaniau ir vis nedrįsdavau eiti į sporto salę. Man trūko žinojimo, kad aš tikrai galiu pasikeisti! Dabar aš tai žinau, nes man padeda asmeninė trenerė Olga Grinskis!

Priaugtų kilogramų spąstuose

Pastaruosius 12 metų buvau nepatenkinta savo kūnu. Po nėštumo priaugti 12 kg išliko ir svoris nežymiai svyravo. Jaučiausi proporcingai apkūni, nereikalingi kilogramai matėsi ant pilvo, klubų, kojų, rankų. Visur! Prieš du metus pradėjau šiek tiek sportuoti, lankiau kalanetikos treniruotes, tačiau trokštamo rezultato pasiekti nepavyko. Mąsčiau apie treniruotes salėje, norėjosi užsiimti rimtesniu sportu, tačiau svoriai ir treniruokliai kėlė baimę.

Žinojau, kad pati treniruoklių salėje nesusitvarkysiu, nes neturėjau jokių žinių nei apie pratimų atlikimo techniką, nei apie tai, kaip turi atrodyti treniruotė. Giliai širdyje net neabejojau, kad galiu išpildyti savo svajonę ir suformuoti dailią figūrą, tačiau supratau, kad man reikės pagalbos. 2015 m. pavasarį aš pradėjau ieškoti informacijos internete apie asmeninius trenerius, skambinau į sporto klubus, rašiau laiškus…

Puikios trenerės atradimas!

Apie Olgą Grinskis sužinojau atsitiktinai, radusi jos internetinį puslapį bikinibody.lt. Maniau, kad būtent ji gali man padėti ir aš neklydau! Šiandien su šypsena prisimenu pirmąsias nedrąsias treniruotes. Aš nežinojau kokie Olgos darbo principai, baiminausi, kad neištversiu treniruočių krūvio ar, kad nepavyks susibendrauti su trenere, tačiau visi nuogąstavimai greitai dingo. Nuo pat pirmos treniruotės pajutau Olgos atsidavimą darbui, norą padėti ir šilto, artimo sielai žmogaus būdą.

Treniruotės visada linksmos! Tai man nėra kančia, o mergaitiški paplepėjimai trumpų pertraukėlių metu – puikūs „prieskoniai“ treniruotės eigoje. Net nepastebiu, kaip greitai prabėga laikas sportuojant. Be to, su Olga visuomet galima atvirai pasikalbėti apie tai, kas neduoda ramybės, visi nuogąstavimai ar baimės greitai dingsta. Žinoma, taip pat ji ir reikli trenerė, kuri visada pastūmės į priekį ir neleis pasiduoti.

Pasikeitęs gyvenimo būdas

Olga ir mitybos specialistas bei treneris Deividas padėjo man kardinaliai pakeisti mitybos įpročius. Nebevalgau riebių padažų, majonezo, bulvių, makaronų ir kitų netinkamų produktų, kurie trukdytų pasiekti savo tikslą. Vakarais nebepersivalgau kaip anksčiau, o renkuosi maistingą vakarienę. Deivido sudaryto mitybos plano stengiuosi laikytis griežtai. Žinoma, buvo ir taip, kad švenčių metu pamiršau apie savo mitybos planą, bet svarbiausia, kad grįžau į režimą. Tą padaryti nebuvo lengva, bet prisiminiau ko siekiu ir troškimas turėti gražų kūną – nugalėjo.

Puikūs pokyčiai ir aplinkinių komplimentai

Pirmuosius pokyčius pastebėjau praėjus vos mėnesiui – pradėjo mažėti apimtys. Pagyrų iš aplinkinių sulaukiau po 2-3 mėn. Nuostabus jausmas kai ir kiti įvertina pastangas. Tiesiog malonu sulaukti komplimentų! Iš daugelio sulaukiu palaikymo, ypač iš draugų ir kolegių. Yra keletas žmonių, kurie nesupranta „kam visa tai?“, tačiau aš pati žinau atsakymą.

Mano svajonių kūnas turėtų būti lieknas, sportiškas ir tvirtas. Visų pirma, troškau atsikratyti nereikalingų kilogramų. Ateidama treniruotis pas Olgą siekiau atsikratyti 10 kg per tris mėnesius. Kai ji pasakė, kad tikrai įmanoma, aš ja netikėjau, tačiau dabar tikiu! Mano ūgis 178 cm, svėriau 86,5 kg. Šiandien galiu pasidžiaugti, kad sveriu 73 kg ir nežadu sustoti. Dabartinis tikslas yra sverti 70 kg.

Sportas tapo geru įpročiu

Mane džiugina tai, kad man nepritrūksta motyvacijos sportuoti. Sportuoju 3 kartus per savaitę, tačiau jeigu leistų aplinkybės, norėčiau sportuoti dažniau. Man labai patinka mano tvirtėjantis kūnas ir akyse tirpstantys kilogramai. Džiaugiuosi tuo kiekvieną dieną! Žinoma, retai, tačiau užplūsta silpnumo akimirkos. Kai taip nutinka man galvoje skamba trenerės Olgos žodžiai: „Per daug save myliu, kad pasiduočiau!“.

Matyt, tikrai, per daug save myliu, nes noras turėti gražų kūną, jaustis patraukliai ir gražiai, nugali tą norą suvalgyti ką nors nesveiko. Be to, Olga yra pagrindinė mano motyvatorė, kuri nevengia paskatinti, pasakyti padrąsinančių žodžių ir kartu pasidžiaugti. Tai yra žmogus, kuriam nuoširdžiai rūpi jos klienčių rezultatai ir ji padarys viską, kad tikslai būtų pasiekti!

Žinoma, jaučiamas progresas dar labiau skatina nepasiduoti. Treniruočių pradžioje net ėjimas ant bėgtakio man atrodė labai sunkus, tačiau šiandien tai jau tapo poilsiu. Sutvirtėjus kūnui ir ištirpus kilogramams jau galiu padaryti sudėtingesnius pratimus, dirbti su sunkesniais svoriais. Nuostabu jausti savo darbo progresą ir matyti veidrodyje rezultatus. Tai pats geriausias atsakymas man, kodėl aš visa tai darau.

Patarimas moterims ir merginoms

Patarimas galbūt 100 kartų girdėtas, tačiau jis pats geriausias. Neatidėliokite savo svajonių rytdienai ar vėlesniam laikui. Jeigu esate nepatenkintos savo išvaizda, nelaukite kitos savaitės, o veikite dabar! Juk taip smagu kai svajonės virsta realybe! Lai rytojus, kai žadate pradėti sportuoti ir keisti savo įpročius – būna dabar. Sunkiausia žengti pirmą žingsnį, bet TU gali. Jei galėjau aš, vadinasi GALI ir TU!

Sigrida