fbpx

Monika: mažiau nei per 3 mėnesius minus 10 kg!

Pas Olgą pradėjau sportuoti, kuomet grįžusi po studentų mainų programos parsivežiau ne tik gerus įspūdžius, bet ir ne vieną papildomą kilogramą.

Viskas prasidėjo nuo paieškų internete. Akis užkliuvo už Olgos siūlomos programos. Nusprendžiau paskambinti ir pokalbio metu susitarėm dėl susitikimo. Į pirmą treniruotę buvo baisu eiti. Galvojau, kad nemokėsiu, nieko nesuprasiu, apsikvailinsiu ir dėl to kaip visada viską mesiu.

Tačiau viskas buvo ne taip. Jau po pirmo apsilankymo supratau, kad sportuoju su profesionale, kuri visada pataria, paskatina ir suvokia, kad pradžioje tavo galimybės dar nėra kaip pilnaverčio sportininko, o parenka ir pritaiko pratimus pagal tavo pasirengimo lygį.

Su Olga sportavau apie pusę metų. Rezultatai džiugino. Mažiau nei per tris mėnesius numečiau pirmuosius 10 kg ir patenkinta lieknėjau toliau. Mane džiugino sutvirtėjęs kūnas, sustiprėjusi valia ir, žinoma, gera nuotaika. Gaila, kad teko persikraustyti į kitą miestą ir su Olga šiuo metu nesportuoju, tačiau numestas svoris negrįžo. Iš viso numečiau 17 kg ir dabar sveriu 68 kg, o noras sportuoti ir neapsileisti išlikęs iki šiol.

Trenerę Olgą rekomenduoju visu 100% ir galiu garantuoti, kad jei į sportą ir maistą žiūrėsi, taip kaip reikalauja Olga, rezultatų tikrai sulauksi su kaupu!

Monika