fbpx

Sigita: nebegaliu sustoti!

Buvo laikas kai negalėjau į save žiūrėti. Nenorėjau nei fotografuotis, nei matyti tų nuotraukų. Tačiau dabar viskas praeityje! Esu patenkinta pasiektais rezultatais ir judu tik pirmyn!

Visada sunkiausia pradžia

Savo kūnui visada rasdavau priekaištų ir nebuvau iki galo patenkinta vaizdu veidrodyje. Didžiausias svoris buvo 90 kg, tada jaučiausi klaikiai. Sumažėjęs pasitikėjimas savimi, nusivylimas ir niūrios mintys lankė dažnai. Bandžiau visa tai pakeisti, tačiau pritrūkdavo valios ir pastangų. Šiandien nesuprantu kodėl, juk kuo jaunesnis kūnas, tuo greičiau pasiekiami rezultatai. Svarbiausią žingsnį žengti man padėjo mano sūnus. Jis smalsiai žvelgdamas į mano pilvą paklausė: „Mamyte, ar vaikutį augini?“. Man atsakius neigiamai jis nesutiko: „Augini, augini, juk toks didelis pilvelis…“. Tada supratau, kad taip daugiau negali būti. Pradėjau ieškoti puikaus specialisto internete, kuris galėtų man padėti. Ir radau!

Pirmosios treniruotės ir rezultatai

Pirmą kartą į sporto salę žengiau skendėdama nežinioje, galbūt net baimėje. Nežinojau ką ten veiksiu, juk buvau tik riebalų kalnas… Bet, po pirmo susitikimo su Olga Grinskis, pakeičiau požiūrį. Ši puiki moteris mane įkvėpė, palaikė ir nuteikė labai optimistiškai. Per pirmas treniruotes tikrai mažai ką sugebėjau padaryti, o dabar man sportas teikia malonumą.

Kai po treniruotės sekančią dieną jaučiu malonų kojų, rankų, užpakalio, pilvo maudimą, džiaugiuosi, kad gerai dirbau sporto salėje. Nors anksčiau man tas jausmas nepatikdavo. Ėjau sportuoti su tikslu numesti 10 kg ir štai, jų jau seniai nebėra! Sportuoju vos du kartus per savaitę, todėl pasiteisinimas, kad nėra laiko, šiuo atveju tikrai netinka. Toliau noriu tvirtinti kūną ir sudeginti nereikalingus riebalus. Žinau, kad su Olgos ir Deivido pagalba man pavyks!

Aplinkinių reakcijos

Metant svorį bei keičiant savo išvaizdą, didžiausias pasitenkinimas aplanko tada, kai tai pastebi aplinkiniai. Pirmuosius rezultatus pastebėjau jau pirmąją savaitę. Džiaugiausi tirpstančiais kilogramais ir mažėjančiomis apimtimis. Kai pradėjau treniruotis, Olga patarė nusifotografuoti, kad turėčiau vėliau su kuo palyginti. Dabar šiek tiek gailiuosi, kad to nepadariau. Būtų labai įdomu pažiūrėti. Pradėjus treniruotis mane palaikė ne tik puiki trenerių komanda, bet ir šeima. Todėl tikslų siekti buvo daug lengviau.

O iš aplinkinių… Sulaukiu įvairių komentarų, ir mielų širdžiai, ir ne tokių teigiamų. Esu sulaukusi replikų, kad susirgau, nebėra veide ugnelės, sudžiūvau… Ypatingai visiems užkliuvo tai, kad nebevalgau tam tikro maisto bei nevartoju alkoholio. Pradėjo skirtis interesai, požiūris į maistą ir savo kūną. Kai kurie jausdami tą „juodą pavydą“, ypač moterys, pradeda laidyti keistas replikas. Bet aš į jas nekreipiu dėmesio. Stengiuosi pasidžiaugti tik teigiamais atsiliepimais, pvz.: „Neatpažinau, kaip puikiai tu atrodai!“.

Asmeninės trenerės privalumai

Jeigu būčiau atėjusi į sporto salę viena, greičiausiai būčiau greitai iš jos ir išėjusi. Neturėjau jokio supratimo apie tai, ką joje veikti… Be to, jau anksčiau esu bandžiusi numesti svorio, tačiau užsibrėžto tikslo pasiekti nepavyko. Todėl kreipiausi į puikiai šį darbą išmanančią Olgą Grinskis. Jos darbu esu daugiau nei patenkinta. Ji ne tik puiki trenerė, bet dar nuostabesnis žmogus, mokantis ne tik suprasti, bet ir šiek tiek pareikalauti, kai tai būtina. Treniruotės labai įvairios, kiekvieną kartą Olga paruošia kažką naujo. Rodos, jau ganėtinai ilgai treniruojuosi ir turėčiau daug ką atsiminti, tačiau kai tiek naujų pratimų, tai neįmanoma. Tas labai žavi, nes treniruotis nėra nuobodu.

Kartais pasitaiko sunkesnių dienų, pvz.: pms, mėnulio fazės ar kažkas dar, kas įtakoja alkį, fizinę būklę, bendrą savijautą. Tampa sunkiau nenuklysti į šoną, bet iš paskutiniųjų stengiuosi laikytis. Sportuoti visada mielai einu, nes tada būna tik „mano laikas“. Telefonas lai guli spintelėje, o aš atsiduodu treniruotei. Šiandien jau nebegaliu visko mesti. Jaučiu atsakomybę prieš Olgą, Deividą ir pati prieš save. Be to, aplinkinių pagyrimai dėl išvaizdos vis labiau džiugina!

Patarimas merginoms, kurios atidėlioja savo kūno pokyčius

Mielosios, REIKIA rūpintis savimi, juk niekas kitas to nepadarys. Jei pačios sau nepatinkate, kaip tikitės patikti aplinkiniams… Koks bebūtum gražus vidumi, išorė taip pat yra ne mažiau svarbi. O visų svarbiausia – puiki savijauta. Suderinus mitybą bei sportą, galima pasiekti labai daug!!! Juk viskas yra įmanoma. Visų pirma, reikia to norėti!

Sigita